• Jakiej szkoły szukasz?

• Napewno znajdzie się coś dla ciebie!

Szkoła Podstawowa realizuje program kształcenia młodzieży z przystosowaniem do pracy, który odbywa się jeden raz w miesiącu. Są to zarówno zajęcia płatne, realizowane pod okiem specjalistów między innymi takich zawodów, jak:

• sprzedawca,

• mechanik pojazdów samochodowych,

• kucharz,

• cukiernik,

• monter zabudowy suchej,

a także zajęcia niepłatne odbywające się w zawodzie ogrodnik.

Młodzież klas siódmej i ósmej realizuje program nauczania przedmiotów teoretycznych przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej.

Branżowa Szkoła I stopnia realizuje program nauczania przewidziany dla uczniów szkół branżowych. Rozkład poszczególnych zajęć teoretycznych i praktycznych oparty jest o obowiązujące przepisy. Obecnie Szkoła Branżowa liczy dwie klasy (I i II), której młodzież kształci się wybranych przez siebie zawodach.

Technikum - pięcioletnia szkoła kształci młodzież w następujących kierunkach:

• IT
        • Usług Turystycznych
  • Cechy naszej szkoły

• Opieka
      •

Szkoła Tristan kładzie ogromny nacisk na zapewnienie uczniom wsparcia i opieki na każdym etapie ich edukacji. Nasza troskliwa kadra pedagogiczna dba o dobre samopoczucie uczniów, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko nauki.

• Nauczanie
      •

Nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka staje się pasją. Dzięki zaangażowanym nauczycielom i nowoczesnym metodom nauczania, uczniowie rozwijają swoje umiejętności i zdobywają wiedzę w inspirujący sposób.

• Osiągnięcia
      •

Dumni jesteśmy z osiągnięć naszych uczniów. Zarówno w dziedzinie nauki, jak i w sporcie czy kulturze, nasi uczniowie osiągają imponujące wyniki, co stanowi dowód na wysoki poziom nauczania i zaangażowania w rozwoju osobistym.